No witam ,witam :3
Mam dla was piękne 4 awatarki. Jak widać wszystkie są śiczne ale niestety jedna odpadnie...
Ale oczywiście będzie nagroda pocieszenia czyli czekoladki na awatarii.
Sorry że takie ale bida w kraju.
Każdy chyba zna zasady wykreślanki ,a jeżeli ktoś nie kuma to tak,
Klikacie w sondzie liczbę (czyli jakby awatara) i tam gdzie będzie najwięcej głosów ta osoba odpada.
Nie przedłużając, macie tutej awatarki
/Good Angel
poniedziałek, 16 maja 2016
niedziela, 15 maja 2016
Wykreślanka #1
No heeej ! :3
Co tam u was? U mnie spoczko.
Zrobiłam dla was taką rzadziej widzianą wykreślankę, a mianowicie ....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Wykreślankę waszych awatarów!
Ubieracie się jak chcecie, mogą być ubrania z garderoby ,ze sklepu , wszystko jest dozwolone po za dodawaniem np. wąsów z innych programów. Wszystko tylko z awatari.
Przyjmę tak 5-6 zdjęć.
Chętni wysyłają screeny sb na nk.pl na ten profil Klik :3
To na tyle w tym poście!
/Good Angel
Co tam u was? U mnie spoczko.
Zrobiłam dla was taką rzadziej widzianą wykreślankę, a mianowicie ....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Wykreślankę waszych awatarów!
Ubieracie się jak chcecie, mogą być ubrania z garderoby ,ze sklepu , wszystko jest dozwolone po za dodawaniem np. wąsów z innych programów. Wszystko tylko z awatari.
Przyjmę tak 5-6 zdjęć.
Chętni wysyłają screeny sb na nk.pl na ten profil Klik :3
To na tyle w tym poście!
/Good Angel
Awataria rządzi! - Blog powraca
Moi drodzy.
W awatarie grałam ostatnio 1 miesiąc temu ,bo mi się znudziła.
Ale dzisiaj czas na zmiane xd.
Więc zacznijmy wszystko od nowa.
Przy okazji, chciałabym zatrudnić z 2-3 adminki. Chętne niech napiszą do mnie na nk lub w komentarzu.
Mój dawny podpis to /Good Angel więc tak zostaje.
/Good Angel
W awatarie grałam ostatnio 1 miesiąc temu ,bo mi się znudziła.
Ale dzisiaj czas na zmiane xd.
Więc zacznijmy wszystko od nowa.
- Jestem Dominika
- Mam 12 lat
- Gram w Transformice ,Minecraft i teraz Awatarie
- Lubię jeździć na rolkach
- Mój ulubiony kolor to niebieski
- Mam siostrę
- Nie mam brata
- Mam piesełka i chomiczka
- Umiem ortografie xdd
- Jestem brunetkom
Przy okazji, chciałabym zatrudnić z 2-3 adminki. Chętne niech napiszą do mnie na nk lub w komentarzu.
Mój dawny podpis to /Good Angel więc tak zostaje.
/Good Angel
piątek, 1 kwietnia 2016
Odchodze..
Hej.
Niestety muszę odejść z bloga. On i tak już upadł .. :(
Natalia powiedziała ,żebym tak jakby odeszła bo chce zrobić z nim jakieś zmiany i wgl.
To paa
Niestety muszę odejść z bloga. On i tak już upadł .. :(
Natalia powiedziała ,żebym tak jakby odeszła bo chce zrobić z nim jakieś zmiany i wgl.
To paa
poniedziałek, 28 marca 2016
Coś dla Pana #1
Hejoo !
Nowa seria jak widać po tytule coś dla naszych panów
O co w niej chodzi pomagamy naszym panom
Zacznijmy !!
Dzisiaj i przez parę dni pomożemy im się ubrać
U mężczyzn styl ubierania jest ważny że tak powiem xD
Mam dla was kilka stylizacji
1) Na sportowo
2) Elegancko
3) Modnie
4)Wygodnie
Mój gust modowy nie jest idealny powtarzałam to i będę powtarzać może wam się spodoba
/Good Angel
Nowa seria jak widać po tytule coś dla naszych panów
O co w niej chodzi pomagamy naszym panom
Zacznijmy !!
Dzisiaj i przez parę dni pomożemy im się ubrać
U mężczyzn styl ubierania jest ważny że tak powiem xD
Mam dla was kilka stylizacji
1) Na sportowo
2) Elegancko
3) Modnie
4)Wygodnie
Mój gust modowy nie jest idealny powtarzałam to i będę powtarzać może wam się spodoba
/Good Angel
środa, 23 marca 2016
Idealna swatka #1
Hejooo
Nowa zabawa. Idealna swatka. Chodzi o to że musimy dobrać idealną dziewczynę lub chłopaka do dziewczyny lub chłopaka.
Niestety nie wiem czemu ale wszytkie dziewczyny miały facetów xD
Ok mamy tutaj takiego chłopaka. Nazwijmy go Romuś.
Słodki ,atrakcyjny partner w sam raz dla ... (?)
Która dziewczyna do niego pasuje?
/Good Angel
Nowa zabawa. Idealna swatka. Chodzi o to że musimy dobrać idealną dziewczynę lub chłopaka do dziewczyny lub chłopaka.
Niestety nie wiem czemu ale wszytkie dziewczyny miały facetów xD
Ok mamy tutaj takiego chłopaka. Nazwijmy go Romuś.
Słodki ,atrakcyjny partner w sam raz dla ... (?)
Która dziewczyna do niego pasuje?
/Good Angel
Wielkanoc 2016
Elo melo.
Moi loffciani. Są Świeta!
Uczcijmy to.
Z tej okazji składam wam te życzenia.
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy.
Suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek,
bogatego zająca i jak najmilszych spotkań
w gronie przyjaciół i rodziny życzy Good Angel
Od razu przepraszam za nieobecność.
/Good Angel
Moi loffciani. Są Świeta!
Uczcijmy to.
Z tej okazji składam wam te życzenia.
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy.
Suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek,
bogatego zająca i jak najmilszych spotkań
w gronie przyjaciół i rodziny życzy Good Angel
Od razu przepraszam za nieobecność.
/Good Angel
Subskrybuj:
Posty (Atom)








